Cabaret des Péchés
KULTURA A UMĚNÍ

Cabaret des Péchés
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

Městská část: STŘED
Dominikánské náměstí 2, 60200 Brno


Telefon: +420 774 497 277
E-mail: info@cabaretdespeches.com
Web: cabaretdespeches.com

KABARETNÍ PŘÍBĚH

Brány našeho Cabaretu des Péchés jsme otevřeli v září roku 2019 a od té doby Vám přinášíme jedinečný koncept založený na kabaretních tradicích minulého století.
Cabaret des Péchés je místo, kde se setkává umění nejrůznějších stylů. Místo, kde je možné úplně všechno. Kde myšlenky necháte stranou, vnější svět zůstane za dveřmi a vy vstoupíte jako nepopsaný papír, do kterého zaznamenáme jen ty nejlepší vzpomínky.

Hlavním motem nás, gastronomických profesionálů, nadšenců i umělců z Cabaretu des Péchés je legendární věta kabaretního principála a choreografa Patrika:

„Dávejte si pozor na to, co si v kabaretu přejete. Může se to totiž stát skutečností!

Těšíme se, až nás navštívíte i našich kabaretních prostorách!

JAK SE K NÁM DOSTANETE?
Cabaret je přímo v centru Brna, pár minut chůze od brněnského vlakového nádraží. Tramvají číslo 4 nebo 9 je možné se dostat na náměstí Svobody, které je od Cabaretu vzdálené pouze 250 m.
Naše adresa: Dominikánské nám. 656/2, 602 00 Brno-střed

KDE ZAPARKOVAT?
Parkovat doporučujeme v parkovacím domě Domini Park s vjezdem z ulice Husova. Výcod z parkovacího domu je hned před budovou, ve které najdete Cabaret!

Vstupenky na program je možné zakoupit buď u nás na recepci, která je hned u vstupu do Cabaretu, nebo online přes portál https://www.smsticket.cz/?query=cabaret+des+peches