The Vibrators (UK) -Fléda -25.1.


25.1.2017 20:00 - 26.1.2017 02:00
The Vibrators (UK) -Fléda -25.1.
Fléda Club
Punková legenda se vrací na Flédu #punk #concert

V Brně se zastaví legendární trio The Vibrators, jedna z kapel, která stála spolu se Sex Pistols či UK Subs u kolébky punku. Kapela se na scéně objevila už v roce 1976 a od té doby má energie na rozdávání. V lednu s The Vibrators projede Flédou nefalšovaná punková smršť v autentickém podání, na kterou jen tak nezapomenete.

PŘEDPRODEJ: 200 Kč (+ poplatky sítě)
> SMSTICKET.cz > www.smsticket.cz/vstupenky/8070-the-vibrators-uk
> Cafe Eleven, Dominikánská 11, otevřeno 8-22h
> INDIES, Poštovská 2
> GOOUT.cz > goout.net/cs/listky/the-vibrators/uiu/
> TICKETPORTAL.cz > www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=-1529971

SUPPORT: PRINCOVIA (SK)
AFTERPARTY: DJ WRONG (SK)


THE VIBRATORS (UK)
The Vibrators vznikli v roce 1976, původní sestavu tvořili zpěvák Ian 'Knox' Carnochan, baskytarista Pat Collier, kytarista John Ellis a bubeník John 'Eddie' Edwards. Objevili se na legendárním 100 Club Punk Festivalu coby kapela Chrise Speddinga, který jim, coby respektovaný kytarista a producent, pomohl k úspěšnému startu.

První singly We Vibrate a Pogo Dancing zaujaly i legendárního DJe Johna Peela, v roce 1977 také předskakovali na britském turné Iggymu Popovi. Jejich debutové album Pure Mania je zařazeno v The Guinness Encyclopedia of Popular Music mezi 50 nejlepších punkových desek všech dob. Kapela přestála řadu personálních změn, a vydržela se stejnou energií až dodnes: Ostatně John 'Eddie' Edwards žene vpřed tenhle punkový uragán ze své bubenické stoličky od počátku až dodnes.

PRINCOVIA /SK/ (power pop, punk)
Slovenská punk rocková kapela, která od svého vzniku v roce 2002 prošla mnoha personálními změnami. Založil ji Jaro „Leďo“ Lederleitner, který záhy odešel do Zóny A a Martin „Revo“ Revický, který nastoupil na kytarový post v Zóně A po Leďovi. Za dobu své bouřlivé existence natočili demo Nechceme ísť do Disneylandu! (2003) a dvě dlouhohrající desky Čo takto otvoriť hubu?! (2005) a Na zámku sa opäť spieva a tancuje (2011). Svou dnešní muziku označují jako power pop, který se sice v mnohém překrývá s punkem, ale na rozdíl od něj je v něm (podle jejich slov) mnohem více melodie a harmonických vokálů (nikoli řevu) a méně agresivity a politiky. V roce 2016 vydali singl "Kapitán" ve vzácném nákladu 69 kusů.

VSTUPNÉ:
přeprodej 200 Kč (+poplatky sítě) / 250 kč na místě

www.thevibrators.com

Podobné události