Maminčin koutek
SLUŽBY

Maminčin koutek
Navigovat Navigovat

Městská část: STŘED
Slovákova 2, 60200 Brno


Telefon: +420 778 881 990
E-mail: mamincinkoutek@centrum.cz

Zábava, poznání a kamarádi. To všechno nabízí centrum pro rodiče s dětmi Maminčin koutek. Útočiště tam najdou nejen děti, ale také jejich rodiče. Kvalifikované chůvy se o vaše děti s láskou postarají ve chvíli, kdy si potřebujete vyřídit nejrůznější pochůzky nebo si na chvíli odpočinout.
Pro děti máme připravený bohatý program plný zábavy a poznání. Soustředíme se na rozvoj dětské kreativity i vědomostí. Ke každému dítěti zároveň přistupujeme individuálně a dbáme na to, aby se naučilo komunikovat se svými vrstevníky už v útlém věku.
Co nabízíme?
Hlídání bez přítomnosti rodičů
Postaráme se o vaše dítě ve chvíli, kdy ještě není připravené na pravidelnou docházku do mateřské školy, ale zároveň už touží po kolektivu a vy po klidu na práci nebo odpočinek. Děti hlídáme od pondělí do pátku vždy od 7.30 do 12.30 hodin.
Každý den je pro ně nachystaný bohatý program plný malování, tancování, zpívání a poznávání. Ve čtvrtek je program navíc obohacený o angličtinu pro nejmenší.
O děti pečují kvalifikované chůvy s pedagogickým vzděláním, které mají zkušenost nejen s prací v dětských centrech a mateřských školách, ale také denně pečují o své vlastní děti. Dobře tak ví, co děti potřebují a jak s nimi nejlépe vycházet.
Péči o děti navíc zpestřujeme prvky waldorfské školy, kdy se především s pomocí didaktických hraček snažíme rozvíjet smysly a jazyk dětí.
Hlídání bez přítomnosti rodičů je určené pro děti od 2 do 5 let. Odplenkování není podmínkou.
Pro děti je zajištěný pitný režim.
S sebou jim prosím dejte přezůvky a svačinku.
Cena za hodinu hlídání je 130 korun. Za 4 a více hodin 100 Kč za hodinu. Nabízíme také možnost zakoupení permanentky.