Wellness  Infinit
SLUŽBY

Wellness Infinit
Navigovat Navigovat Facebook

Brno


Telefon: +420 546 213 264
E-mail: maximus@infinit.cz
Web: www.infinit.cz

V rozsáhlém wellness areálu uprostřed přírody Podkomorských lesů na vás čekají termální vnitřní a venkovní bazény, které jsou celoročně vyhřívané a velký saunový svět s 12 druhy venkovních a vnitřních saun.

Ve vnitřní části saunového světa je připravena Medová sauna, Citrusová sauna a Solná či Turecká parní lázeň. V prostoru vnitřní ochlazovny můžete využít také Kneippovy lázně.

Ve venkovní části saunového světa najdete Solnou saunu, Bylinnou saunu, Alchymistův sklep, Vinný sklípek a Jeskynní svatyni. Dále zde najdete Saunu na jezeře, která skýtá panoramatický výhled a na saunové ceremoniály pak láká velký Saunový dóm. Mezi nejteplejší sauny se řadí Vulkáno sauna. Ke zchlazení rozehřátého těla po sprše vybízí přírodní jezírko, ochlazovací bazénky, zážitkové sprchy či finské vědro. Pro odpočinek jsou připraveny relaxační místnosti, pro osvěžení fresh bary.

Ve wellness se také pravidelně pořádají saunové noci, které jsou laděny vždy na speciální téma.

Pokud si chcete dopřát trochu romantiky, zkuste koupel v kamenné Bali vaně, uchvátit vás může také privátní hydromasážní vířivá vana nebo privátní whirlpool. Jako třešničkou na dortu nabízíme masáže různých typů, s možností párové masáže ve společné místnosti.