Linden Restaurace

Telefon: 601 66 00 33
E-mail: info@linden-restaurant.cz
Web: www.linden-restaurant.cz


Pension


PENSION LINDEN disponuje celkem 6ti dvoulůžkovými a 3mi třílůžkovými pokoji, které jsou vybaveny dle tříhvězdičkového standardu. Celková ubytovací kapacita pensionu je tedy 21 pevných lůžek a jsou k dispozici i 4 přistýlky, tudíž se dostaneme na kapacitu 25 lůžek.

Naše pokoje jsou vybaveny TV, sprchovými kouty a samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou koncipovány v moderním stylu a nechybí ani možnost bezdrátového připojení Wi-Fi k internetu přímo na pokoji.

Rádi Vás uvítáme kdykoli od 10.00 – 22.00 hod. , 365 dní v roce.

Snídaně v pensionu LINDEN, není započítána v ceně ubytování. Můžete si ji objednat a doplatit u rezervace či personálu. Cena snídaně je stanovena na 105,-Kč / osoba.

Služby

Kromě standardních služeb ubytování nabízí PENSION LINDEN i další služby, které lze využívat jak v kombinaci s ubytováním, tak i samostatně. Mezi tyto služby patří např.:
◾Restaurant po – čt 11.00 – 23.00, pá–so 11.00 –24.00, ne 11.00 – 22.00, kapacita restaurace je 85 míst a letní zahrádka až 50 míst
◾Vlastní parkoviště – zdarma, kapacita parkoviště je 22 míst
◾Internet - v celém objektu je hostům k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma
◾Semináře, konference, školení - zajistíme kompletní servis dle přání zákazníkaCatering


V naší nabídce nechybí možnost zajištění rautů, garden párty, cateringu a párty servisu, dle Vašich požadavků a kritérií. Kontaktujte nás!