YAMAHA CENTRUM - PEMM Brno s.r.o.

Navigovat Navigovat
547 215 215
e-mail: yamaha@pemm.cz
web: www.pemm.cz

3. března 2016 jsme pro Vás nově otevřeli YAMAHA CENTRUM v areálu Auto-moto centra PEMM Brno, na Jihlavské ulici v Brně - Bohunicích. Svým designem převyšuje evropské prodejní a servisní standardy. Prodej Yamaha jsme zahájili v březnu 2011, toto je další etapa vývoje. V nabídce máme téměř celý sortiment motocyklů, skútrů, ATV, lodních motorů, generatory], ale můžeme Vám dodat i sněžné a vodní skútry i nafukovací čluny. Nabídku Vám rádi zpracují pracovníci Yamaha centra. Na prodejně najdete značkové oblečení a doplňky Yamaha a plno dalšího sortimentu od různých výrobců.
K motocyklům Vám nabídneme cenově výhodné komplexní pojištění a také financování a to buď formou leasingu tak i spotřebitelským úvěrem. Pro ty, co se budou chtít neomezeně pohybovat při návštěvě Brna v ulicích města, máme připravenou půjčovnu skútrů. Využijte této možnosti pohybovat se i tam, kde auta stojí dlouhé kolony.
Naše společnost nabízí autorizovaný prodej a servis Yamaha, autorizovaný prodej a servis vozidel Kia, autorizovaný servis Chrysler a Dodge a značkový servis Jeep. V rámci autocentra je k dispozici špičkově vybavený pneuservis, od jara 2007 začal fungovat i prodej použitých vozidel. Servis je schopen obsloužit všechny značky motorových vozidel prodávané na českém trhu. Našim krédem je především spokojenost zákazníka, kvalifikovaný personál a špičkové vybavení.Autocentra Jihlavská 27, které se o 200 m posunulo z původních prostor. Dostupnost autocentra i nově otevřeného Yamaha centra je vynikající, necelé 2 km z dálnice D1, sjezd na 190 km.
Přijďte se podívat, že i motorky se dají prodávat jinak. V nabídce máme téměř celý sortiment motocyklů, skútrů, ATV, lodních motorů, generátorů, ale můžeme Vám dodat i sněžné a vodní skútry i nafukovací čluny.