Dokonalý Káry

Navigovat Navigovat
776886997
e-mail: info@dokonalykary.cz
web: www.dokonalykary.cz

V Dokonalých kárách je každá zakázka vykonávána profesionálně a s maximálním úsilím, ať už se jedná o základní umytí nebo kompletní detailingový program. Kvalita je pro nás na prvním místě, proto si vždy plánujeme na každou objednanou práci dostatek času. Individuální přístup ke každému zákazníkovi a dokonalý výsledný vzhled vašeho vozu jsou pro nás prioritou.
Pokud hledáte dokonalou péči a svoje vozidlo a profesionální přístup – jste na správném místě.
Při detailingových programech se zaměřujeme na každičký detail vašeho vozidla. Volíme vždy takový pracovní postup a použitou kosmetiku, aby byl výsledek dle vašeho očekávání nebo ho dokonce překonal. Ať už si zvolíte jakýkoli program, dostane vždy kompletně připravené vozidlo (jak exteriér, tak interiér).
V nabídce našich programů naleznete to nejlepší pro vaše vozidlo, aby Vás reprezentovalo kamkoli přijedete.
Všechny naše služby, které jsou v balíčcích, se dají využít individuálně dle vašich potřeb. Nebojte se nás zeptat na detaily a my Vám připravíme nabídku na míru.
Před zahájením prací je vždy potřebná osobní schůzka u vašeho vozidla, kde se pobavíme o vašich představách. My Vám nabídneme program, který bude dle našich zkušeností pro Váš vůz ten nejvhodnější, a můžeme ho individuálně upravit dle vašich požadavků. Na schůzce dohodneme cenu a přesný termín prací.
Využívejte pravidelně naše služby a vaše vozidlo si zachová vzhled nového. Odměnou pro vás bude nejen příjemný pocit z každé jízdy ve vašem vozidle, ale i jeho vyšší hodnota a díky stále atraktivnímu vzhledu i rychlejší a snadnější hledání nového majitele při jeho případném prodeji.
Ke každé detailingové práci od nás dostanete kompletní fotoreport a základní postup jak o vozidlo následně pečovat.