Coffee Bar Mymika
BARY A KAVÁRNY

Coffee Bar Mymika
Navigovat Navigovat Facebook
Lidická 15, Brno
STŘED

Telefon: +420 777910665
E-mail: coffeebar.mymika@gmail.com

Jsme parta mladých nadšených lidí, kteří si chtěli splnit svůj sen a vytvořit si v Brně svůj prostor, kde najdeme to, co nám v jiných podnicích chybí. Cheme tu žít, pracovat, přenášet své poznatky z cest, ochutnávat a poznávat nové. Chceme pít skvělou kávu, připravovat pro vás ty nejlahodnější pokrmy a dělat vám radost. Děláme vše pro to, aby jste tu u nás našli přesně to, co jste najít chtěli.
Prostě nás to baví.

Jsme precizní, potrpíme si na kvalitu, jednoduchost, nápaditost a hledáme kouzlo v maličkostech.

Náš sortiment tvoří vše od malých výrobců, pěstitelů, a jiných dodavatelů, které známe osobně. Vybíráme pro Vás mňamky nejlepší kvality. Se vším, co do našich nápojů a pokrmů dáváme, se mazlíme, pečlivě vybíráme jednotlivé suroviny, hrajeme si s detaily, ladíme nové kombinace, zdokonalujeme postupy, které objevujeme svými chuťovými pohárky. Tímto ve vás chceme vyvolat ten pravý pocit uspokojení, který vás přinutí se do naší kavárny vracet stále a stále.

Najít zde můžete víc než jen výběrovou kávu. Přijďte se osvěžit domácí limonádou ze sezónních surovin nebo se můžete zakousnout do voňávého čerstvého domácího koláče z rukou nejroztomilejší cukrářky z Future sailors nebo od nejšikovnější blogerky a cukrářky Děvčete u plotny . Připravujeme i slané pochutiny a lehké pokrmy inspirované severskou kuchyní. Nechybí tu ani lahodné víno z moravského sklípku od pana Vrátila.