Naproti
BARY A KAVÁRNY

Naproti
Jana uhra 4, Brno STŘED

Navigovat Navigovat
799503465
e-mail: naproti@absinthium.cz
web: www.barnaproti.cz/

Absinthový bar Naproti se může pochlubit jednou z největších nabídek pravých destilovaných absinthů v České republice, která je reprezentována jak českou tak i zahraniční vyhlášenou produkcí. Rituál jeho přípravy si lze užívat v přátelském prostředí servírovaný jak s absintovou fontánou, tak i tzv. brouillery. Vrcholem absintové nabídky je L´ancienne – ambrosie, které se vyrábí do 90 litrů ročně a která se vyhřívá na špičce současné světové produkce.
Návštěvníci neholdující absintu však nepřichází Naproti zkrátka, namísto laciných lihovin nevalného původu jsou v nabídce likéry a destiláty jihomoravské rodiny Žufánkových. A již přežité prefabrikované aspartamovky nadnárodních molochů jsou nahrazeny výrobou čerstvých domácích sodovek připravovaných dle přání zákazníka.
Na kuřáckém i nekuřáckém baru je na požádání možnost využít farmaceuticky atestovaný přístroj k vaporizaci bylin typu Volcano verze Easy valve. Vaporizace je moderní alternativou ke zdraví škodlivému kouření, kdy je bylinnou směsí proháněn vzduch předehřátý na požadovanou teplotu a ten následně obsahuje účinné a vonné látky, avšak ne zplodiny jako dehet apod.
Bar Naproti svou atmosférou a všudypřítomnou vůní volnomyšlenkářského přístupu k životu navazuje na ztracené doby prokletých básníků, lyriky o hašiši i řezání uší.