Liquid Bread
RESTAURACE

Liquid Bread
Purkyňova 35G, Brno-Kralovo KRÁLOVO POLE

Navigovat Navigovat
731490387
web: www.liquidbread.cz

Vítáme Vás v restauraci Liquid Bread!
Jak už název napovídá, naší specializací je tekutý chléb, vychlazený zlatý nápoj s bílou pěnou, který je u nás tradicí již po tisíciletí. Slovní spojení tekutý chléb není jen obrat pro ty, co si rádi pochutnají na dobrém pivu. Chléb má s pivem totožný základ - obilniny, který se postupem času u chleba vytříbily na pšenici a žito a u piva na pšenici a ječmen.
V našich tancích je připraven tekutý chléb z náchodského pivovaru Primátor. Díky uchovávání piva přímo v naší restauraci, máme kontrolu nad kvalitou a vytříbenou chutí tohoto náchodského pivovaru. V současné době jsme také jediná restaurace, která může svým hostům nabídnout pivo Primátor přímo z tanku.
Ať už s námi budete pít s českým příslovím: ,,Na jedno pivo se chodí, dvě jsou málo, po třetím se neodchází“, nebo se u nás zastavíte na něco dobrého k snědku, rádi vás přivítáme.
Připravujeme pro Vás jídla z čerstvých a lokálních surovin, bez umělých polotvarů a dochucovadel. V nabídce najdete kvalitní masa, která Vám ugrilujeme na míste. Dále čerstvé ryby a mořské plody. K pivu Vám doporučíme hamburger nebo klasická česká jídla.

Přijďte do naší restaurace jako cizinec, odcházejte jako náš přítel.

Čt 19.9.
Zelná polévka s klobásou
1. Jehněčí kebab s malým salátkem, arménský chléb Lavaš, bylinko-česnekový dresing 135 Kč
2. Čočka na kyselo, sázené vejce, klobása, okurek, chléb 119 Kč
3. Lasagne Bolognese sypané parmezánem 125 Kč

Pá 20.9.
Bramborová polévka s hříbky
1. Vepřový řízek Ondráš, zelný salát s křenem 125 Kč
2. Hovězí po Burgundsku, bramborová kaše, perníkový chips 135 Kč
3. Plněné bramborové knedlíky uzeným masem, tuřanské zelí, cibulka 119 Kč