A BAŠTA!
JÍDLO & PITÍ ROZVOZ S SEBOU

A BAŠTA!
Navigovat Navigovat
Nové sady, Brno
STŘED

Telefon: +420 606 061 662
Objednávky: +420 606 061 662
E-mail: abasta@rozvozjakobrno.cz
Web: abastabrno.cz

A BAŠTA! MARKET & ROZVOZ & TAKE AWAY

Je jedno, na co máš chuť. Prostě přijď, posaď se a dej si, co tě nejvíc láká. Burger, pizzu, tacos, českou a slovenskou kuchyni nebo třeba sushi a brazilské speciality z grilu. Osm světových kuchyní na jednom místě jinde nenajdeš. A k tomu samozřejmě skvěle vychlazené pivo nebo exotické limonády z celého světa.

Cokoliv si u nás dáš, ti rádi dáme s sebou domů nebo třeba do kanceláře. Anebo ti to dovezeme rovnou domů a zdarma.

Otevírací doba & Rozvoz
JAK SI OBJEDNAT BEZ STAROSTÍ?
Objednat si jídlo? Pohoda, ne? :-) Než objednávku definitivně odkliknete, odpovězte si na tři otázky níže. Díky tomu vám budeme moci garantovat, že vám nebude kručet v břiše ani o minutu déle, než je nutné ;-)

JE OTEVŘENO? A ROZVÁŽÍTE?
A BAŠTA má otevřeno denně od 11 do 22 hodin a celou dobu rozváží. Objednávky zpracováváme už od 10.45. Pokud si objednáte mimo otevírací dobu, pokusíme se vám odpovědět a upozornit vás, že naši street food makeři už (nebo ještě :-)) spí. Ale ideální je naladit si chuťové pohárky na dobu, kdy jsme stoprocentně v provozu.

KAM ROZVÁŽÍTE?
A BAŠTA! vozí všechny dobroty do větší části Brna. Mapku s jednotlivými rozvozovými zónami najdete na našem webu. Pokud bydlíte 50 metrů od hranice našeho rozvozu, stačí cinknout na náš dispečerský telefon 606 061 662 a určitě se domluvíme. Stejně tak se může stát, že budou mít kolegové volněji a hodí vám jídlo i kousek dál za naši rozvozovou hranici. Stačí se zkrátka zeptat :-)

KOLIK ROZVOZ STOJÍ?
Vůbec nic! Naše abaští letka kmitá po rozvozových zónách zadarmo. Zaplatíte skutečně jen vaše jídlo. Cena obalového materiálu je vždy už v koncové ceně. Jednotlivé zóny se ale liší podle výše minimální objednávky a dojezdového času. Proto je důležité si vybrat tu správnou. Při objednávce pod hodnotou minimální objednávky je k ceně automaticky připočteno jednotné dopravné 89 Kč.